WTVK

Sprawdź opłaty

BUDYNEK WILCZAK 13 - ODCZYTY UZUPEŁNIAJĄCE

ODCZYTY UZUPEŁNIAJĄCE

Administracja Osiedla Pod Lipami informuje , że uzupełniające odczyty podzielników kosztów ogrzewania oraz wodomierzy mieszkaniowych odbędą się w następującym terminie :

BUDYNEK WILCZAK 13 W DNIU 09 GRUDNIA 2014 R. W GODZINACH OD 1900 DO 2000

Prosimy o obecność lokatorów w całym przedziale godzinowym.

Jednocześnie informujemy , że w przypadku nie odczytania podzielników zużycie energii cieplnej w danym mieszkaniu będzie szacowane wg maksymalnego zużycia energii w weźle cieplnym.

BUDYNEK BIUROWO-USŁUGOWY UL. WILCZAK 17

Szanowni Państwo

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu  realizuje  inwestycję w zakresie budowy V-kondygnacyjnego budynku biurowo-usługowego „Zielony Szeląg”  o powierzchni użytkowej ok. 2700 m²  z podziemną halą garażową na 52 miejsca postojowe i infrastrukturą zewnętrzną, na nieruchomości położonej w Poznaniu  przy ul.Wilczak 17 (działka nr 36/31,obręb Winiary, arkusz 25).

Spółdzielnia posiada dokumentację architektoniczną, która jest do wglądu w siedzibie Zarządu Spółdzielni, pokój 123.
W związku z powyższym  Spółdzielnia poszukuje oferentów , którzy zaadaptują  powierzchnię na własny koszt i we własnym zakresie (części lub całości kondygnacji albo kilku kondygnacji ). Spółdzielnia zobowiązuje się  oddać oferentowi powierzchnię w najem, z prawem podnajmu osobom trzecim, wraz z miejscami postojowymi.                       
W przypadku zainteresowania Państwa  powyższą propozycją prosimy o przesłanie potwierdzenia na piśmie na adres PSM „Winogrady” w Poznaniu.                                                                                      

Zarząd PSM „Winogrady” jest otwarty na inne propozycje Państwa w powyższym zakresie.       Informujemy, że niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

                                                                                   Zarząd PSM „Winogrady” w Poznaniu 

Sprzedaż Lokali

Wyszukiwanie

Pogotowie Tech

Przetargi Budowlane

Projekty Europejskie

Projekty EuropejskiePSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.