WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Zatrudnimy konserwatora terenów zielonych

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Osiedle Przyjaźni 125B, Poznań

zatrudni

konserwatora terenów zielonych

w wymiarze 1 etatu

w Administracji Osiedla Zwycięstwa

 

wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, 
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi maszyn rolniczych (ciągniki, ładowacz czołowy, cyklop, glebogryzarka), maszyn komunalnych (pług odśnieżny, piaskarka) i urządzeń ogrodowych (kosiarka, piła listwowa, nożyce na wysięgniku, itp.)

 

Zgłoszenia / list motywacyjny, C.V. oraz kserokopię dokumentów potwierdzających kwalifikacje należy złożyć do dnia: 20.12.2018r. w siedzibie Spółdzielni,
Os. Przyjaźni 125B  w Poznaniu, w pok. nr 203 lub przesłać email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie w dostarczonych lub przesłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani do ich usunięcia lub zniszczenia.

„Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych podczas i w związku z procesem rekrutacji na stanowisko konserwatora terenów zielonych wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie na opisanych w informacji warunkach.”

 

Informacja

Administratorem Pana/Pani danych jest Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu, os. Przyjaźni 125 B, 61-686 Poznań. Pana/Pani dane będą przetwarzane na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, bez wpływu na legalność wcześniej dokonanego przetwarzania (cofnięcie zgody spowoduje usunięcie i zaprzestanie przetwarzania) oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest w całości dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji. W ciągu 14 dni od zakończenia i rozstrzygnięcia rekrutacji może Pan/Pani odebrać swoje dane osobowe (zgłoszenie), a w przeciwnym wypadku, gdy termin bezskutecznie upłynie – dane zostaną zniszczone.

Sprzedaż Lokali

Wyszukiwanie

Pogotowie Tech

    

Przetargi Budowlane

Projekty Europejskie

Projekty EuropejskiePSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.