WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Wieczór z piosenką biesiadną

25 listopada odbyło się spotkanie z piosenką biesiadną czyli wspólne śpiewanie piosenek z dawnych lat. Nikt nie musiał się obawiać, że zapomni tekstu ponieważ utwory były wykonywane w wersji karaoke czyli z tekstem widocznym na ekranie. Bardziej odważni uczestnicy spotkania zdecydowali się samodzielnie zaśpiewać wybrane piosenki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie występy solistek i solistów a także za każdy rozśpiewany głos publiczności.  

 

 

 

"Pamiątki" Przemysława Gintrowskiego

Łukasz Groszewski i Sebastian Nawrot od 2009 roku z powodzeniem wykonują utwory z repertuaru Przemysława Gintrowskiego, Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego. Celem, który stawiają sobie wykonawcy jest możliwe wierne przestawienie utworów znanych z mistrzowskich wykonań Przemysława Gintrowskiego. 

 

Wernisaż pasteli Janusza Maksymiuka

Dnia 6.XI.2015  w ODK "Słońce" odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac Janusza Maksymiuka. Wykonane w technice pasteli obrazy ujęte zostały w dwa cykle. Pierwszy to nastrojowe pejzaże, w których zawarta jest fascynacja autora  podlaską przyrodą, regionem pochodzenia i zamieszkania artysty. Drugi to seria kogucich portretów - alegorii przedstawiających ludzkie przywary.

 

               

           

                  

 

 

 

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.