WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

9.04 twórcza niedziela w ODK "Słońce"

Rodzinnie, wesoło, twórczo

tak spędziliśmy Palmową Niedzielę 9 kwietnia w ODK "Słońce". 

 

Pierwsze godzinne spotkanie z cyklu "Dzieciaki do dzieła" zatytułowane "Plama to dobry początek" rozpoczęło się o 11.00. Inspirując się obrazami Jeana Miro 2-4 letnie maluchy ich rodzice i dziadkowie stworzyli kolorowe, radosne prace malarskie. Twórczej pracy towarzyszyły dziecięce zabawy i piosenki.

 

 

O godz. 12.30 tego dnia odbyły się też Warsztaty Florystyczne. Cenne wskazówki zawodowej florystki zaowocowały pięknymi kompozycjami kwiatowymi, które pozwoliły poczuć atmosferę Świąt Wielkanocnych.

  

Wernisaż wystawy malarstwa Danuty Bober

  

7 kwietnia o godzinie 18 w ODK "Słońce" podczas uroczystości otwarcia wystawy mieliśmy przyjemność gościć autorkę prac panią Danutę Bober i jej licznie przybyłych gości. Artystka zaprezentowała swoje prace plenerowe; głównie malowane z natury pejzaże i architekturę.

Ekspozycję można oglądać do 21 kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

              

Wernisaż pt. "Trzy spojrzenia"

W sobotni wieczór 4.03 o godz.19  w ODK "Słońce" została otwarta wystawa malarstwa i rysunku. Autorkami prac składających się na ekspozycję są trzy kobiety, matka Maria Silska i dwie córki Ewa Gbiorczyk i Alicja Adamska. Wystawa pokazuje w jak różny sposób uruchamiać można pokłady wyobraźni a następnie przekładać je na obraz. Zapraszamy do zwiedzania do 24 marca.  

 

     

           PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.