WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

W Mikołajkowej czapce

6 grudnia tradycyjnie juz zaprosiliśmy najmłodszych mieszkańców Osiedla Przyjaźni na Mikołajki. Dzieci przyszły w czerwonych, mikołajkowych czapkach i czekały co też będzie się działo. Na scenie pojawił się Mikołaj, jednak nie sam ale w towarzystwie diabła, anioła i Marcina. Bohaterowie zabrali dzieci w podróż z pastorałką w tle. Po przedstawieniu nadszedł czas na czekoladowe upominki. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom, że wspólnie z nami spędzili ten grudniowy, przedświąteczny wieczór.

Sienkiewicza czytanie na filmowym planie

 

28 listopada po raz kolejny zaprosiliśmy do wspólnego czytania w ramach Festiwalu Sztuki Słowa VERBA SACRA. Tym razem był to wieczór z trylogią Henryka Sienkiewicza. Aby rozbudzić wyobraźnię przenieśliśmy się na plan filmowy, gdzie głównym elementem scenografii był stół jakby wyjęty z powieści.

Tego wieczoru otworzyliśmy również wystawę obrazów Pawła Bonieckiego, który został finalistą konkursu pt. "...i dusza leci ku tobie przez bory i wody...", ogłoszonego w ramach obchodów roku Henryka Sienkiewicza.

 

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że finalistą Konkursu Plastycznego

pt. "...i dusza leci ku tobie przez bory i wody..."

ogłoszonego w ramach obchodów Roku Sienkiewiczowskiego

został pan Paweł Boniecki.

Nagrodzony obraz można oglądać wraz z innymi pracami autora do 12.12.2016 w siedzibie ODK "Słońce".

 Patronem medialnym naszego konkursu i fundatorem nagrody było Muzeum Narodowe w Kielcach-Oddział Pałacyk H. Sienkiewicza w Oblęgorku.

S e r d e c z n i e   g r a t u l u j e m y.

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.