WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Sezon na tańce rozpoczęty

zapraszamy w każdy czwartek

dzieci od 5 do 7 lat godzina 16:00

dzieci od 7 do 12 lat godzina 16:45

Sobotnie warsztaty rodzinne w ODK "Słońce"

W sobotę 9.09. odbyło się pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu "Dzieciaki do dzieła" adresowane do rodzin z dziećmi w wieku 2-5 i 6-12 lat. Na zajęciach powstały barwne i puszyste krajobrazy zainspirowane dziełami kolorysty Tadeusza Dominika. Zastosowany sposób wykonania prac okazał się nie tylko prostą i ciekawą techniką plastyczną ale doskonałą zabawą, której sprostali wszyscy uczestnicy: dzieci i dorośli.

    

Następne spotkanie już 14.10.2017. Serdecznie zapraszamy.

"Superbohaterowie dzielnicy" czyli zdjęcia dzieci z wakacji

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dzieci, które powstały w czasie wakacyjnego warsztatu fotograficznego. Warsztat poprowadziła Ela Niewiadomska. Dzieciaki stworzyły figurki superbohaterów, a następnie sfotografowały ich podróże i przygody, które wydarzyły się w przestrzeni osiedla Przyjaźni. Każda historia jest inna. Do zdjęć dołączony jest opis bohatera, a także krótka opowieść o jego losach, wymyślona i spisana przez dzieciaki. Ich wyobraźnia nie ma granic. Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Warsztat zorganizowało Stowarzyszenie Kulturalne "Winogrady". 

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.