WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Nasze Bollywood

 

Podczas półkolonii dzieci miały okazję dowiedzieć się co to jest Bollywood. Odwiedziła nas tancerka, która przyjechała prosto z Bombaju aby zaprezentować nam charakterystyczny taniec znany z bollywoodzkich filmów. Następnie dzieci nauczyły się podstawowych figur i kroków. Na koniec w sali kinowej w domu kultury "Słońce" rozegrała się scena rodem z Bollywood.

Słoneczne Lato 2015

Półkolonie rozpoczęte!

Ze sztuką pod drzewem

Oto pamiątki z pierwszej wakacyjnej soboty... Tego dnia na zielonej trawie, pod drzewami i na boisku przed domem kultury Słońce wymieszały się artystyczne i sportowe akrobacje.

Pomiędzy blokami pojawiły się niezwykłe abstrakcyjne obrazy, których autorkami są Małgorzata Brzozowska-Nowak oraz Aneta Sikora. Artystki poprowadziły także warsztaty malarskie dla dzieci oraz zaciekawionych dorosłych.

 

Tymczasem sąsiednie boisko zamieniło się w hawajską wyspę. Aloha! Ale, ale... to wesołe Zumbowiczki w pięknych hawajskich strojach, które do tańca rozgrzewa Asia Sikora.

A nieopodal na zielonej trawie w towarzystwie harcerki Joanny Wojciechowskiej dzieci przenoszą się w jeszcze inne miejsca za sprawą swojej wyobraźni.PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.