WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Wernisaż wystawy malarstwa Zdzisławy Czombik

To już czwarta prezentacja twórczości pani Zdzisławy Czombik w naszym domu kultury. Tym razem artystka zaprezentowała serie obrazów tematycznych, związanych z podróżami. Jak sama wspomina, po wielu latach powróciły do niej groty Postojny (Słowenia), którymi była zachwycona. Przywołuje także bajkowy świat podwodny, przedstawiając cykl obrazów pt. "Osobliwości mórz i oceanów". Trzeci cykl dotyczący zwierząt żyjących na powierzchni ziemi, ukazuje życie i obyczaje dzików. Na wystawie zobaczymy także ikony oraz obrazy sakralne.

Zielona Nutka

 

Zielona Nutka jest nowym gościem w naszym domu kultury. Odwiedza nas raz w miesiącu po to by wprowadzać dzieci do świata muzyki. Za każdym razem Zielona Nutka zaprasza je do innej muzycznej krainy. We wrześniu dzieci powędrowały za Zieloną Nutką do Austrii na spotkanie z Mozartem. W październiku wybierzemy się jeszcze dalej bo aż do Stanów Zjednoczonych, gdzie dowiemy się czym jest beatbox. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Lato w liryce i satyrze

 

Na zakończenie lata Klub Seniora działający w naszym domu kultury odwiedziła poetka Stanisława Łowińska, aby podzielić się swoją twórczością. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a zaprezentowane przez autorkę wiersze i bajki na pewno na długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.