WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Koncert Studentek i Studentów Akademii Muzycznej

 

22 stycznia sala koncertowa w naszym domu kultury wypełniła się po brzegi, ponieważ o godzinie 18:00 rozpoczął się koncert wokalny w wykonaniu Studentek i Studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu. Opiekę artystyczną nad całością sprawowała prof. Anna Jeremus-Lewandowska oraz prof. Marek Moździerz z Katedry Wokalistyki. W programie pojawiły się najpiękniejsze arie, pieśni oraz kolędy. W ten sposób obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie.

Wigilia Przyjaźni

 

W tym roku podczas Wigilii mieszkańcy osiedla Przyjaźni wspólnie wykonali choinkowy łańcuch, symbolicznie przedstawiający sąsiedzką wieź i życzliwość.Od tego rozpoczęło się nasze wigilijne spotkanie. Następnie na scenie pojawiły się uczennice Gimnazjum nr 6, które wykonały przedstawienie o tematyce świątecznej a tuż po nich najmłodsi mieszkańcy osiedla - dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 66 - zaprosili do wspólnego kolędowania. Zapanował ciepły, świąteczny nastrój i atmosfera Przyjaźni :) Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy pojawili się w naszym domu kultury za ten wspólny  czas.

Wesołych Świąt!PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.