WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

MAJ 2018 POD LIPAMI

DATING TIME POD LIPAMI

ODWOŁANE!!!
W sobotę 18 maja 2018r. w godz. 19 odbędzie się "Dating time Pod Lipami" - spotkanie randkowe dla singli (NOWOŚĆ POD LIPAMI)
Szybkie randki to spotkania dla singli, którzy nie lubią nudy i wypowiadają wojnę samotności. Wieczory dla singli, które postanowiliśmy zorganizować w Domu Kultury Pod Lipami to okazja do znakomitej zabawy i doskonały sposób, by poznać kogoś nowego i wyjątkowego. Jeśli masz już dosyć codziennej samotności i braku kogoś bliskiego, chcesz poznać interesujące osoby i zawrzeć wartościowe znajomości – szybkie randki to propozycja właśnie dla Ciebie! Czekamy na Ciebie!
 
Na pierwsze spotkanie zapraszamy osoby w wieku: 25-35lat.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(należy podać: imię, wiek oraz telefon kontaktowy). Opłata tylko 10zł.
 
Uwaga! Wśród par osób, które zechcą spotkać się na kolejnej randce rozlosujemy kolację dla dwojga do Francuskiego Łącznika.
Patronat medialny: Sympatia.pl

MAJÓWKOWY OTWARTY MARATON ZUMBY

W sobotę 19 maja 2018r. w godz. 17.30 odbędzie się  Majówkowy Otwarty Winogradzki Maraton ZUMBY, który poprowadzi Jakub "Bubek" Urbański.

Jakub "Bubek" Urbański tancerz, choreograf i blogger. Urodził się 26 maja 1993 w Szamotułach. Absolwent Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych na kierunku artystycznym taniec w specjalności kompozycja i techniki taneczne. Choreograf wielu grup na terenie województwa wielkopolskiego (przedszkola, ośrodki kultury, szkoły tańca). Ukończył gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Chrzypsku Wielki oraz liceum im. Powstańców Wielkopolskich o profilu europejsko - medialnym we Wronkach. Współpracował z fundacją ARS w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i podstawowym podobnie jak w swojej rodzinnej miejscowości. W marcu 2011 założył własnego bloga, który funkcjonuje sprawnie w sieci. W pierwszym wydaniu jego adres brzmiał: www.danse-macabbre.blogspot.com jednak po roku zmienił się na: www.jakub-urbanski.blogspot.com

Przygodę z tańcem zaczął się już od najmłodszych lat. Początkowo uczył się jako samouk. Dawał liczne pokazy i prowadził zajęcia w szkole dla swoich rówieśników. Z czasem nabrał doświadczenia i zaczął szkolić się w takich miejscach jak: Studio Tańca Adama Padły, Art Of Move, Malta Dance School. Szkolił się u takich choreografów jak: Jose De La Cruz, Paweł Tolak, Artur Cieciórski, Anna Kapera,  Marvin Gofin, Anna Bekier oraz wiele innych. Choreografowie takich gwiazd jak Britney Spears, Justin Bieber, Usher, Janet Jackson czy Madonna. W roku 2013 ukończył międzynarodowy kurs instruktorski hip hopu. Dyplomowany instruktor Zumba Fitness, członek ZIN. Główne techniki, w których się najbardziej odnajduje to new style, new age, jazz i lyrical. Poza tym bierze udział w rozmaitych projektach i konkursach.

Wstęp na maraton jest bezpłatny i odbędzie się przed Domem Kultury na Alei Spacerowej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

KINO POD LIPAMI - "MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM"

W środę 23 maja 2018r. o godz. 18 zapraszamy na bezpłatny sens filmowy w Kinie Pod Lipami zatytułowany "Między piekłem a niebem"".
 
Ile trzeba uczucia, by pokonać Piekło - oto pytanie, które stawiają sobie widzowie oglądając "Między piekłem a niebem", Niezwykle sugestywną i wzruszającą zarazem wizję życia po życiu, wyróżnioną Oscarem za niesamowite wprost efekty specjalne. Po tragicznej śmierci dzieci w wypadku samochodowym Chris Nielsen (Robin Williams) skupia się na ratowaniu żony Annie (Annabella Sciorra), która popadła w manię samobójczą. Niestety, on również ginie w wypadku drogowym. Niebo, do którego się dostał, skomponowane jest z plastycznych wizji Annie. Wędrując po świecie jej obrazów odnajduje nie tylko wspomnienia szczęśliwych dni, ale i dusze. Tkwi teraz na samym dnie piekła, pogrążona w głębokim letargu. Czy Chris zdoła ją wyrwać z mrocznej otchłani?
 
Czas trwania filmu: 1 godzina 53 minuty.
 
Wstęp na seans filmowy wolny. Zaproszenia do odbioru od 7 maja 2018r. w biurze Domu Kultury Pod Lipami.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.