WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

LUTY 2018 W DOMU KULTURY POD LIPAMI

OTWARCIE WYSTAWY "ZAPOMNIANE MIEJSCA W WIELKOPOLSCE"

W środę 14 lutego 2018r. o godzinie 19 zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii

Filipa Tęgiego zatytułowanej "Zapomniane miejsca w Wielkopolsce".

Filip Tęgi z zawodu jest fotografem. Trzydziestopięcioletni mężczyzna, który w wieku 12 lat otrzymał pierwszy aparat, a na poważnie zajął się fotografią w 2003 roku. Fotografia od zawsze go fascynowała. W połączeniu z wyjątkowym wyczuciem estetyki, spod jego aparatu wychodzą wysublimowane i subtelne dzieła sztuki. Podczas lutowej wystawy zobaczymy zdjęcia miejsc zapomnianych i opuszczonych w Wielkopolsce, w których zaklęta jest niekiedy jakaś tajemnicza historia.

 Wstęp na wystawę wolny. Wystawa potrwa do 5 marca 2018r. i można ją zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Koncert Jacka Stęszewskiego

W piątek 23 lutego 2018r. o godz. 19 zapraszamy na recital Jacka Stęszewskiego.

Jacek Stęszewski - pieśniarz, kompozytor, autor tekstów, na co dzień lider i wokalista zespołu Koniec Świata. Na solowym koncie ma dwie płyty "Księżycówka" oraz "Peweksówka". Muzycznie porusza się w klimatach folkowej poezji śpiewanej, skąd blisko mu do Nohavicy, czy Jacka Kaczmarskiego. Występował jako jedna z głównych gwiazd na największych festiwalach poezji śpiewanej oraz był gościem specjalnym podczas 30 urodzin zespołu Pidżama Porno. Jacek występuje z dwójką nietuzinkowych i charyzmatycznych muzyków: Janusz Bińkowski (klawisze, gitara, instr. perkusyjne) oraz Michał Kubarski (akordeon).

 

 Bilety na koncert w cenie: 40zł/przedsprzedaż, 45zł/ w dniu koncertu, 15zł/studenci, emeryci i renciści/wstęp wolny - dostępne w Osiedlowym Domu Kultury Pod Lipami oraz na www.kupbilecik.pl

Serdecznie zapraszamy!

Teatr Młodego Widza - "Złota Rybka"

W środę 28 lutego 2018r. o godz. 17 zapraszamy na spektakl w ramach Teatru Młodego Widza "Złota Rybka" w wykonaniu Krak Art z Krakowa.

Podczas spektaklu najmłodsi przeniosą się do nadbrzeżnego kurortu, gdzie rybak rozpoczyna swoją opowieść.  Opowiada on o swoich losach, jego kapryśnej żonie i towarzyszącej im „Złotej Rybce”. Dzieci mają możliwość interaktywnego uczestnictwa w spektaklu. Zarzucają sieci z rybakiem, przywołują „Złotą Rybkę”, tańczą z aktorami na scenie. Jak to zwykle w bajkach bywa, i ta będzie miała morał. Przestrzega przed zachłannością, ucząc szacunku i uczciwości.


Mecenasem cyklu spektakli jest BLACK RED WHITE.

Bilety na spektakl w cenie 6zł dostępne w Osiedlowym Domu Kultury Pod Lipami.

Serdecznie zapraszamy!

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.