WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

HEJ KOLĘDA KOLĘDA! - OTWARCIE WYSTAWY

W poniedziałek 4 grudnia 2017r. o godz. 17 zapraszamy na otwarcie wystawy świątecznej zatytułowanej "Hej Kolęda Kolęda!"

Jak co roku w okresie grudnia i Bożego Narodzenia przygotowujemy dla Państwa odpowiedni nastrój zbliżających się świąt. Tym razem zainicjujemy obchody świątecznego kalendarium otwarciem wystawy prac dzieci z Pracowni Artystycznej Pod Lipami oraz ze Szpitala Rehabilitacyjnego w Kiekrzu. Będzie iście anielsko ;-) Zapraszamy całymi rodzinami...

Wstęp wolny! Wystawa potrwa do końca grudnia.

MIKOŁAJKI POD LIPAMI 2017

W środę 6 grudnia 2017r. o godz. 17 zapraszamy na spotkanie Mikołajkowe dla dzieci Pod Lipami.

Mikołajki Pod Lipami w tym roku będą naprawdę wyjątkowe. Na dzieci czeka spektakl zatytułowany "Jacek i Placek" w wykonaniu Krak Art z Krakowa. Bajka opowiada o dwóch bliźniakach, którzy wyróżniali się tym, że bardzo niechętnie odnosili się do wszelkiej pracy i nauki. Pewnego razu postanowili porzucić dom i szybko się wzbogacić. Wyruszyli w podróż pełną przygód, a ich celem było zdobycie księżyca. Pełna humoru i zabaw bajka, która w przystępny sposób uczy jak cienka jest granica między dobrem i złem.


Zaraz po spektaklu dzieci pomogą przybyłemu na to wydarzenie św. Mikołajowi rozświetlic choinkę oraz będę mogły z nim porozmawiać otrzymując na zakończenie drobny upominek ufundowany przez Firmę VOBRO oraz TERRAVITA.
Wstęp tylko na zaproszenie!
(Aktualnie brak zaproszeń na spotkanie!!!)

GRUDNIOWY SALON POEZJI POD LIPAMI

W piątek 8 grudnia 2017r. o godz. 18 zapraszamy do Grudniowego Salonu Poezji Pod Lipami na wieczór poetycko-muzyczny "Tobie".

"Tobie" to wieczór poetycko muzyczny, podczas którego promowana będzie najnowsza płyta poznańskiego barda Tomasza Bateńczuka o tymże tytule, zawierająca 17 wierszy polskich poetów współczesnych do muzyki Tomasza Bateńczuka.
Poezja i prowadzenie: Kalina Izabela Zioła.


Wstęp na wieczór poezji - wolny. Zapraszamy!

 

ŚWIĄTECZNY KONCERT NA DUŻYM EKRANIE

W środę 13 grudnia 2017r. o godz. 17 zapraszamy na Świąteczny Koncert na Dużym Ekranie - "Święta w domu".

By poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy Państwa na niezwykły koncert na dużym ekranie zatytułowany "Święta w domu". Jest to koncert słynnego holenderskiego kompozytora Andre Rieu, założyciela orkiestry Johanna Straussa, nagrany w zimowym ogrodzie na zamku w Maastricht - rodzinnym mieście maestro Rieu. W programie bożonarodzeniowe klasyki, takie jak "White Christmas" i "Jingle Bells", a także najpiękniejsze kolędy.Wstęp wolny. Zapraszamy!PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.