WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Teresa Werner Pod Lipami

DAUKSZEWICZ NA DZIEŃ KOBIET

Jak co roku z okazji Dnia Kobiet w Osiedlowym Domu Kultury Pod Lipami zjawia się się jego Przyjaciel - Krzysztof Daukszewicz. Publiczność, która przybyła na kabaretowy recital artysty wypełniła salę po brzegi a salwy śmiechu dobiegające z publiczności były dowodem tego jak znakomity był ten wieczór. Bardzo dziękujemy artyście oraz Mieczysławowi Grochowskiemu za udany akompaniament na fortepianie podczas tego wieczoru oraz przybyłej publiczności.

AKCJA ZIMA 2017 - ZIMOWE SZALEŃSTWO POD LIPAMI

W dniach od 30 stycznia do 10 lutego 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury Pod Lipami w Poznaniu odbyły się zimowe wakacje czyli Akcja Zima pod hasłem "Zimowe szaleństwo Pod Lipami".

W programie znalazły się mi.in.: warsztaty lizaków, warsztaty pizzy. warsztaty Zimowego Pogotowia Sztuki, seanse w Multikinie, zwiedzanie wieży widokowej na Wzgórzu Przemysła, kręgle, wycieczka do Muzeum Blubry D. warsztaty Hip-Hopu oraz wiele interesujących gier i zabaw integracyjnych z nagrodami. Czy było ciekawie? Odpowiedzią na to pytanie mogą być tylko i wyłącznie uśmiechnięte twarze uczestników półkolonii ;-)

 

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.