WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

VI TURNUS AKCJI LATO 2017 (fotorelacja)

W dniach od 7 do 11 sierpnia 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbywały się letnie zajęcia dla dzieci w wieku 7-12lat pod hasłem "Wakacyjny klimat Pod Lipami". W ramach programu zrealizowano: podchody na Cytadeli, gry i zabawy integracyjne, warsztaty sportowe i plastyczne, spotkanie z Wartusiem - maskotką poznańskiej Straży Miejskiej, kręgle w CH Posnania, wycieczkę autokarową do Skansenu Dawnego Budownictwa Zachodniej Wielkopolski w Wolsztynie, kąpiel w Jeziorze Rusałka oraz seans w Multikino Stary Browar. Wszystkim uczestnikom VI turnusu bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami a Rodzicom za ofiarowane nam zaufanie.

Więcej informacji na fanpage Domu Kultury na Facebooku. Zapraszamy!

 

V TURNUS AKCJI LATO 2017 (fotorelacja)

W dniach od 31 lipca do 4 sierpnia 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbywały się letnie zajęcia dla dzieci w wieku 7-12lat pod hasłem "Wakacyjny klimat Pod Lipami". W ramach programu zrealizowano: podchody na Cytadeli, gry i zabawy integracyjne, warsztaty sportowe i plastyczne, warsztaty taneczne, wycieczkę do Ośrodka Edukacji Leśnej w Łysym Młynie, wycieczkę autokarową do Ośrodka "Edukacji Leśnej "Szumi Bór" w Czerniejewie oraz wycieczkę do Kliniki Weterynaryjnej przy Mieszka I w Poznaniu. Wszystkim uczestnikom V turnusu bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami a Rodzicom za ofiarowane nam zaufanie.

Więcej informacji na fanpage Domu Kultury na Facebooku. Zapraszamy!

IV TURNUS AKCJI LATO 2017 (fotorelacja)

W dniach od 24 do 28 lipca 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbywały się letnie zajęcia dla dzieci w wieku 7-12lat pod hasłem "Wakacyjny klimat Pod Lipami". W ramach programu zrealizowano: podchody na Cytadeli, gry i zabawy integracyjne, warsztaty sportowe i plastyczne, wycieczkę do Muzeum Medycznego, wycieczkę autokarową do Muzeum Wikliniarstwa i ZOO w Nowym Tomyślu, spektakl "O Piekareczce ze Słodkiej Krainy" oraz warsztaty gier logicznych. Wszystkim uczestnikom IV turnusu bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami a Rodzicom za ofiarowane nam zaufanie.

Więcej informacji na fanpage Domu Kultury na Facebooku. Zapraszamy!

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.