WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

PSZCZELI AZYL POD LIPAMI - zagłosuj na projekt!

Drodzy Mieszkańcy Osiedla Pod Lipami, Drodzy Przyjaciele Domu Kultury "Pod Lipami", Drodzy Poznaniacy i nie tylko!


Oddajcie proszę głos na projekt Osiedlowego Domu Kultury "Pod Lipami" w Poznaniu.
"Pszczeli Azyl Pod Lipami" to projekt niezwykły i wyjątkowy. Zagospodarujemy ponad 100 metrów kwadratowych przestrzeni na Osiedlu Pod Lipami tuż obok Domu Kultury i bloku numer 7, na miejsce związane z ekologią i ochroną pszczół murarek (te nie posiadają żądeł i nie kąszą).
Będzie to również mini park jako miejsce wypoczynku dla osób dorosłych i miejsce nauki dla młodszych. Wszystko po to by nie doprowadzić do wymarcia pszczół, które są podstawą naszego ekosystemu i zachowania w nim pełnej równowagi.
Pomóż nam zrealizować projekt grantowy na niecałą kwotę 50 000zł. Wystarczy raz dziennie zagłosować (oddać głos) ze swojego komputera lub smartfona na nasz projekt. Dodatkowo można wesprzeć się paragonami z większą ilością przypisanych punktów za zakupy w Sklepie EMKA na Osiedlu Pod Lipami. Punkty z paragonów naliczane są po przez wysłanie SMSa.
A więc do dzieła!!! Stwórzmy wspólnymi siłami coś co przyniesie chlubę naszemu osiedlu i będzie czymś wyjątkowym w Poznaniu.

Link do oddawania głosów na projekt:

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/pszczeli-azyl-pod-lipami/


Dziękujemy za każdy oddany głos
Koordynator i autor projektu: Błażej Grajek

 

 

PRZERWA URLOPOWA

VI TURNUS AKCJI LATO 2018 (fotorelacja)

W dniach od 6 do 10 sierpnia 2018r. w Osiedlowym Domu Kultury odbywały się letnie zajęcia pod hasłem "Wakacyjne przygody z Detektywem Łodygą". W programie odbyły się: gry i zabawy integracyjne, warsztaty w grupie plastycznej i teatralnej oraz spotkanie z przedstawicielem Policji, wycieczka autokarowa do Zamku w Kórniku, warsztaty break dance z Grzegorzem Mielczarkiem oraz seans w Multikino Stary Browar "Książę Czaruś".Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za to, że z nami były! ;-)

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.