WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

DAUKSZEWICZ NA DZIEŃ KOBIET

Jak co roku z okazji Dnia Kobiet w Osiedlowym Domu Kultury Pod Lipami zjawia się się jego Przyjaciel - Krzysztof Daukszewicz. Publiczność, która przybyła na kabaretowy recital artysty wypełniła salę po brzegi a salwy śmiechu dobiegające z publiczności były dowodem tego jak znakomity był ten wieczór. Bardzo dziękujemy artyście oraz Mieczysławowi Grochowskiemu za udany akompaniament na fortepianie podczas tego wieczoru oraz przybyłej publiczności.

Teresa Werner Pod Lipami

AKCJA ZIMA 2017 - ZIMOWE SZALEŃSTWO POD LIPAMI

W dniach od 30 stycznia do 10 lutego 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury Pod Lipami w Poznaniu odbyły się zimowe wakacje czyli Akcja Zima pod hasłem "Zimowe szaleństwo Pod Lipami".

W programie znalazły się mi.in.: warsztaty lizaków, warsztaty pizzy. warsztaty Zimowego Pogotowia Sztuki, seanse w Multikinie, zwiedzanie wieży widokowej na Wzgórzu Przemysła, kręgle, wycieczka do Muzeum Blubry D. warsztaty Hip-Hopu oraz wiele interesujących gier i zabaw integracyjnych z nagrodami. Czy było ciekawie? Odpowiedzią na to pytanie mogą być tylko i wyłącznie uśmiechnięte twarze uczestników półkolonii ;-)

 

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.