WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

NOWOŚCI W OFERCIE DOMU KULTURY

 

FOTORELACJA Z INAUGURACJI ROKU KULTURALNEGO POD LIPAMI

15 września 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbyła się Inauguracja Roku kulturalnego 2017/2018 pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Podczas wieczoru podsumowano ostatni rok zmian jakie wprowadzono w zakresie programu Domu Kultury. Zaprezentowano nową salę widowiskową po remoncie oraz przedstawiono nową strategie programową na najbliższy rok kulturalny. Wręczono również Certyfikaty Rzetelnym mecenasom Domu Kultury Pod Lipami. Po części oficjalnej na scenie zaprezentował się Michał Kmieciak z zespołem, który uświetnił wieczór swoim koncertem.

Po części oficjalnej publiczność, która przybyła na to wydarzenie zaproszona została na toast i tort okolicznościowy wykonany przez Cukiernię Jagódka. Na zakończenie wypuszczono w powietrze z balkonu Domu Kultury 100 balonów a każdy z przybyłych gości otrzymał w prezencie specjalnie przygotowana na tę okazję personalizowaną babeczkę wykonaną przez Wściekłe Ciastka.

Organizatorem wydarzenia była Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu.

Patroni medialni: TVP 3 Poznań, Telewizja WTK, IKS, www.kulturapoznan.pl, www.epoznan.pl, Nasz Głos Poznański, Radio Emaus, Radio Afera, Radio Pogoda.

Mecenasi wydarzenia: Cukiernia Jagódka, Domar S.A., Duży Ben, Restauracja Rimini, Zakład Poligraficzny Moś i Łuczak, Black Red White, Voyager Group, Leroy Merlin.

 

 

 

VI TURNUS AKCJI LATO 2017 (fotorelacja)

W dniach od 7 do 11 sierpnia 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbywały się letnie zajęcia dla dzieci w wieku 7-12lat pod hasłem "Wakacyjny klimat Pod Lipami". W ramach programu zrealizowano: podchody na Cytadeli, gry i zabawy integracyjne, warsztaty sportowe i plastyczne, spotkanie z Wartusiem - maskotką poznańskiej Straży Miejskiej, kręgle w CH Posnania, wycieczkę autokarową do Skansenu Dawnego Budownictwa Zachodniej Wielkopolski w Wolsztynie, kąpiel w Jeziorze Rusałka oraz seans w Multikino Stary Browar. Wszystkim uczestnikom VI turnusu bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami a Rodzicom za ofiarowane nam zaufanie.

Więcej informacji na fanpage Domu Kultury na Facebooku. Zapraszamy!

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.