WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Zumba na kole - otwarcie sezonu9-go września (piątek) rozpoczęliśmy sezon zumbowy. Pierwsze zajęcia wyjątkowo odbyły się na kole. Serdecznie zapraszamy na zajęcia zumby w każdy piątek na godzinę 19:00.

Drzwi otwarte 2016

2. września (piątek) w Osiedlowym Domu Kultury "Orbita" odbyły się Drzwi Otwarte. Podczas nich jak co roku uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą Orbity oraz poznać instruktorów. Dzieci świetnie bawiły się tworząc latawce, a następnie wzięły udział w zajęciach pokazowych takich jak hip-hop, ABC baletu oraz zumba. Na zakończenie dnia otwartego przyszedł czas na dorosłych, którzy wzięli udział w Maratonie Fitness, którzy łączył w sobie aerobik, gimnastykę odchudzającą oraz Perfect Body.

Warsztaty letnie w ogródku Orbity

Pod koniec sierpnia dzieci miały okazję skorzystać z darmowych warsztatów letnich w ogródku Orbity na zakończenie lata. Było mnóstwo zabawy, dzieci aktywnie spędziły czas grając w piłkę, badmintona, tańcząc, ale również biorąc udział w licznych zabawach integracyjnych oraz plastycznych.PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.