WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Warsztaty pamięci w ramach projektu "Aktywnie/Artystycznie"

W każdy czwartek czerwca odbywają się warsztaty pamięci w ramach projektu "Aktywnie/Artystycznie". Zaprosiliśmy Seniorów na cykl spotkań mających na celu pomóc rozwinąć sprawność umysłu w posługiwaniu się skojarzeniowymi metodami zapamiętywania, mnemo technikami, technikami skrótowego notowania oraz szybkiego czytania. Systematyczny udział w warsztatach pokaże jak polepszyć funkcjonowanie w życiu codziennym.

Kolejne 4 spotkania odbędą się we wrześniu! Trwają zapisy, serdecznie zapraszamy!

Warsztaty we współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalnym "Winogrady", projekt dofinansowany z budżetu miasta Poznania #poznanwspiera

Turniej Bocci

15-go czerwca (piątek) przy współpracy z Dziennym Domem Społecznym nr 5 Filia "Winogrady" odbył się kolejny Turniej Bocci dla Seniorów. Jak co roku dopisała frekwencja.

 

Pokaz baletowy dzieci kończący sezon 2017/2018

13-go czerwca (środa) odbył się pokaz baletowy dzieci kończący sezon 2017/2018. Dziewczynki zatańczyły dwie choreografie w grupie oraz jeden taniec solo. Pokaz odbył się pod kierunkiem Beaty Macioszczyk.

Na zajęcia ABC "Baletu" zapraszamy od września!PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.