WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Wielka sztuka dla małych dzieci - Sztuka domowa

15-go kwietnia odbyły się kolejne już zajęcia "Wielka sztuka dla małych dzieci". Tym razem tematem zajęć byłą "Sztuka domowa". Sztuka zwana wielką, kojarzona zazwyczaj z galeriami i muzealnymi gablotami nierzadko czerpie inspiracje z przedmiotów codziennego użytku. Jedni artyści sięgają po farby i pędzle, inni po glinę i dłuta, a jeszcze inni po... śmieci. Artystom, takim jak Bernard Pras, przedmioty, które przestały już być potrzebne udaje się wykorzystać w twórczej pracy. Podczas warsztatów pójdziemy jego śladem i zastanowimy się, w jakie dzieła sztuki można odmienić można pozornie niepotrzebne rzeczy.

Warsztaty Wielkanocne 2019

12-go kwietnia odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci i dorosłych. Odbyły się warsztaty robótek ręcznych na których uczestnicy mogli ozdobić pisanki oraz warsztaty dla dzieci, na których wykonały palmy wielkanocne.

 

 

Wielka sztuka dla małych dzieci - Auto/faktura

25-go marca odbyły się zajęcia "Wielka sztuka dla małych dzieci" - zajęcia są przeznaczone dla 3 oraz 4 latków oraz ich rodziców. Wielka sztuka to także wielka przygoda i to nie tylko z malowaniem. Podczas warsztatów dzieci poznały malarskie znaczenie pozornie znanych nam słów, a zdobytą wiedzę od razu wykorzystali w praktyce, tworząc wspólną pracę. W tym wszystkim pomógł  pewien rudowłosy holenderski malarz- Vincent van Gogh, a urozmaicą ciekawe i niecodzienne narzędzia. PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.