WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Klub Robótek Ręcznych

W Orbicie raz w miesiącu spotykają się chętni, którzy uwielbiają robótki ręczne. Podczas spotkania powstają przepiękne prace. Do grupy można dołączyć.

Serdecznie zapraszamy!

Akcja Lato 2016 - Sztuka, lubię to!

Za Nami kolejny, czwarty już turnus zatytułowany - Sztuka, lubię to! Podczas tego tygodnia dzieci poznały nowe techniki plastyczne. Odwiedziły Muzeum Archidiecezjalne, gdzie stworzyły swoją grę planszową, a także były w Muzeum Narodowym, gdzie odbyły się warsztaty "Gra w kolory". Na zakończenie turnusu odbył się Talent Show!

Akcja Lato 2016 - Turnus Etnograficzny

Turnus trzeci - Etnograficzny. Podczas tego tygodnia dzieci mogły poznać inne kultury i cywilizacje. Poniedziałek zaczął się od Wielkiej uczty starożytnej, gdzie mogli przebrać się za bogów zarówno rzymskich, jak i greckich. Następnie odbyły się wycieczki do Muzeum Archeologicznego na warsztaty "Dzieciństwo w Europie", mogły zobaczyć film wyświetlany podczas corocznego festiwalu filmów animowanych Animator oraz zbudować swoją Letnią Bazę w Bramie Poznania. Na zakończenie były mnóstwo quizów oraz zagadek dotyczących dzieł sztuki oraz architektury, z którymi uczestnicy poradzili sobie świetnie!PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.